Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Важливою складовою частиною навчального процесу є виконання курсових робіт/проектів. 25 березня 2015 р. розпочато захист курсових проектів студентів коледжу групи Е 4/1 з дисципліни «Машини та обладнання для переробки с/г продукції» (викладач – ас. Норинський О.І.)

Під час захисту студенти надавали членам комісії три креслення (генеральний план, схему технологічного процесу і схему удосконалення обладнання) та пояснювальну записку. Студенти продемонстрували знання з даної дисципліни та свої практичні навички. Кращими роботами визнано Сироїжко Юрія, Шубенко Сергія та Шліхар Миколи.

31 березня 2015 р. розпочато захист курсових проектів студентів коледжу групи Е 3/1,  Е 3/2 з дисципліни «Машини та обладнання для тваринництва» (викладач – ас. Храмов М.С.).

Під час захисту студенти надавали членам комісії генеральний план, схему технологічного процесу та пояснювальну записку до проекту. Студенти продемонстрували знання з даної дисципліни та свої практичні навички. Кращими курсовими проектами зараховано Петришина Богдана та Павлова Богдана.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.