9 червня 2015 р. відбувся захист курсових робіт студентів спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» з дисципліни  «Електропривід сільськогосподарських машин». Студенти під керівництвом канд. техн. наук Плахтира О.О. вивчили роботу насосів для підняття води з артезіанських свердловин, дослідили роботу двигунів та провели розрахунки основних характеристик. Результат своєї роботи студенти представили графічно у вигляді креслення, зробленого за допомогою програми AutoCAD. Таким чином, майбутні фахівці продемонстрували не лише свої знання з дисципліни, але і вміння працювати з графічними та розрахунковими програмами.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.