темы WordPress скачать; блог программистов; русский WordPress на wp-docs.ru.

Всеукраїнський фестиваль художньої творчості серед колективів аграрних закладів вищої освіти України «Софіївські зорі»

19 квітня 2018 року у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних закладів вищої освіти України «Софіївські зорі». Цього року фестиваль проводився у всіх творчих жанрах. У програмі було представлено виступи студентських творчих колективів Миколаївського  національного аграрного університету, Технолого-економічного, Мигійського, Новобузького та Вознесенського коледжів нашого університету. Захід було сповнено різнобарв’ям студентських талантів, тож членам конкурсної комісії було дуже важко визначитися із переможцями. 

За підсумками конкурсу призові місця було розподілено у кожному творчому жанрі, зокрема:

– у жанрі «хоровий спів»:

І місце – Народний студентський хоровий колектив «Калина» Миколаївського національного аграрного університету;

– у номінації «Вокальний дует»:

І місце – Шишлов Ілля, здобувач вищої освіти інженерно-енергетичного факультету та Бойко Анастасія, здобувач вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету

– у номінації «Найкращий декламатор вірша»:

І місце – Шарата Марія, здобувач вищої освіти Технолого-економічного коледжу;

– у номінації «Авторська пісня»:

І місце – Агафонов Андрій,  здобувач вищої освіти Технолого-економічного  коледжу. 

Привітала та нагородила переможців фестивалю проректор з науково-педагогічної та виховної роботи і підвищення кваліфікації, доктор педагогічних наук, доцент, голова журі Наталія Григорівна Шарата, яка наголосила на тому, що найкращі учасники фестивалю «Софіївські зорі» братимуть участь та представлятимуть Миколаївський національний аграрний університет на ХХ зльоті іменних стипендіатів, що відбудеться на базі Уманського національного університеті садівництва.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.