темы WordPress скачать; блог программистов; русский WordPress на wp-docs.ru.

Екскурсія на підприємство «Нібулон»

17 грудня 2018 р. студенти 2-го курсу Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ спеціальності 201 “Агрономія”  відвідали з екскурсією підприємство «Нібулон».

«НІБУЛОН» є лідером аграрної галузі України

       Студенти мали можливість оглянути  перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві. Цікавим є те, що у перевантажувальному терміналі, окрім відвантаження на водний транспорт, є можливість здійснювати одночасно пройом  продукції  із залізничного, водного та автотранспорту.

      Працівники відділу з підбору персоналу познайомили студентів з основними напрямами діяльності «НІБУЛОНа».

     Студенти відвідали пункт реєстрації транспорту, де побачили процес доставки зерна на підприємство, а також як відбираються зразки для визначення якості продукції.

      В лабораторно-адміністративному корпусі спеціалісти компанії продемонстрували роботу сучасного імпортного обладнання та розповіли про специфіку визначення показників якості й  наукових досліджень із зерном і продуктами, його переробки, а також про найвищі світові стандарти та сертифікації, які «НІБУЛОН» успішно кожного року підтверджує.

      Студенти побачили комп’ютеризований ваговий комплекс з електронними вагами, тензометричним обладнанням та операторською.

     Особливе враження на молодь справили два славнозвісні куполи-зерносховища ємністю по 50 тис. тонн зерна і діаметром по 65 м кожен, які є найбільшими в Європі напівсферичними конструкціями і найбільшими у світі ємностями для зберігання зерна.

      Студенти пройшлись реконструйованим вантажним причалом та оглянули новий інженерний корпус перевантажувального терміналу.

Адміністрація коледжу дякує керівництву компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», за організацію та проведення екскурсії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.