темы WordPress скачать; блог программистов; русский WordPress на wp-docs.ru.

Новорічні привітання вихованців Привільнянської спеціалізованої школи-інтернату та «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»

Напередодні новорічно-різдвяних свят студентська молодь Миколаївського національного аграрного університету завітала до Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія». Студенти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ долучилися до привітання. Подарували діткам чарівну зустріч із Дідом Морозом, Снігуронькою, Сніжинками та іншими казковими героями. Лунали пісні, вірші, дитячий сміх, що наповнювало зал чарівною святковою атмосферою. Крім захоплюючих розваг, студенти привітали малечу із прийдешніми святами та вручили подарунки. 

19 грудня – це чарівний день, коли Святий Миколай приходить у кожну домівку та приносить подарунки, не обділяючи своєю увагою жодної дитини. Та особливо щиро чекають цього свята вихованці Привільнянської спеціалізованої школи-інтернату. Аби подарувати дітлахам святкову радість та новорічну атмосферу, студентська молодь та науково-педагогічні працівники Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ  вже який рік поспіль,  завітали до цього закладу. Привітав дітей ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін, побажавши радощів, щастя та миру. Молодь університету влаштувала справжній карнавал казкових героїв для вихованців. Представники студентського самоврядування вручили дітям солодощі та подарунки – іграшки, спортивний інвентар, одяг.

Бажаємо, щоб Святий Миколай благословив вихованців школи-інтернату на щасливу долю, а новорічно-рідзвяні свята сповнили їхні життя радістю та вірою у чудеса.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.