Соціальна та особистісна компетентність

Сучасний випускник – це не тільки висококваліфікований фахівець, а й творча, ініціативна, соціально активна особистість, тому у Технолого-економічному коледжі стоворені всі умови для формування особистісної та соціальної компетентності студентів.

Модель формування соціальної компетентності студентів

Модель формування особистісна компетентності студентів

Для тих, хто хоче розвивати свої здібності у різних галузях культури і мистецтва, на базі МНАУ працює культурно-мистецький центр «Експромт», в складі якого діє 6 народних колективів : театральна студія «Маска» , студія розмовного жанру, студія естрадного вокалу, танцювальний колектив «Золотий колос», хоровий колектив «Калина» та КВК команда «Стипендія».

 

 

Учасники цих колективів є організаторами і активними учасниками таких традиційних заходів, як : Осінній бал, День Святого Валентина, святкова Новорічна програма, Шевченківські читання, театральні вистави, Конкурс талантів першокурсників, Кубок ректора з КВК, конкурс на кращу студентську групу «Супергрупа», Всеукраїнський фестиваль «Софіїські зорі», обласний конкурс «Яблуко спокуси», «Продвіженіе», конкурс «Студент року» та інші. На базі МНАУ створено студентське телебачення МНАУ ТВ, де студенти можуть освоїти професію репортера, оператора, монтажера та телеведучого.

Фестиваль «Софіїські зорі», обласний конкурс «Яблуко спокуси», «Продвіженіе», конкурс «Студент року»

Щотижнево студентське телебачення презентує свою роботу у вигляді дайжеста, який ви можете переглянути на сайті Миколаївського національного аграрного університетиу або на YouTube . Студія телебачення часто бере участь у різних соціальних конкурсах на кращу відео-роботу, де посідає призові місця.

У коледжі діють спортивні секції: настільний теніс, шахи, баскетбол, волейбол, футбол, легка атлетика. Не менш цікаво проходять і спортивні заходи у коледжі. Традиційними стали такі спортивні заходи, як: Кубок ректора з футболу, «Нумо, хлопці» та «Нумо, дівчата». Збірні команди коледжу беруть активну участь у спортивних змаганнях на рівні міста, області та України і займають призові місця.

Збірні команди коледжу

У закладі працює студентське самоврядування «Школа лідерів», яке очолює студентський президент. Саме студентське самоврядування є організатором волонтерської діяльності. Студенти надають посильну допомогу дитячому будинку «Сонечко», Привільнянській школі-інтернат, Міському притулку для громадян похилого віку та людей з обмеженими можливостями, бійцям 79-ї бригади, морським піхотинцям.

 

Щороку беруть участь у обласному конкурсі гуртожитків «Оселя затишку й тепла». У минулому році у цьому конкурсі посіли друге місце серед вищих навчальних закдадів 1-4 рівнів акредитації.

Другий рік поспіль беруть участь у фестивалі-конкурсі презентацій країн Євросоюзу. Ми представляємо Данію. У минулому році стали переможцями у номінації «Краща фанзона».

 

Студенти Технолого-економічного коледжу є переможцями міських і обласних олімпіад та конкурсів. Трьом студентам призначені стипендії міського голови, одному – стипендія голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради.

На ХІХ зльоті студентських лідерів аграрної освіти три студенти закладу були нагороджені грамотою НМЦ «Агроосвіта» за високі досягнення у навчанні, активну життєву позицію та високий внесок у розвиток молодіжного руху майбутніх фахівців-аграріїв.

Серед спортивних досягнень здобувачів вищої освіти коледжу – І місце з баскетболу у Всеукраїнських спортивних іграх серед аграрних коледжів України, легкоатлетичної естафети «Золота осінь 2017 р.», волейболу та баскетболу у Всеукраїнських спортивних іграх серед здобувачів вищої освіти аграрних вищих навчальних закладів Миколаївської області. ІІ місце в 16 обласних Спортивних іграх серед коледжів міста, ІІІ місце в 17 обласних Спортивних іграх з настільного тенісу серед дівчат та юнаків. У коледжі навчається 7 учасників всеукраїнських чемпіонатів з пляжного волейболу, баскетболу та футболу.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.