ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

     Відокремлений структурний підрозділ Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету здійснює набір вступників за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за 9 спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування»;  «Облік і оподаткування»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність »; «Менеджмент»; «Готельно- ресторанна справа »; «Агрономія»; «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»; «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; «Агроінженерія».

       Чим же ми вигідно виділяємося серед інших коледжів? Насамперед Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету , коледж використовує матеріально-технічну базу університету, що дає можливість студентам займатися в сучасних аудиторіях, які оснащені мультимедійним та фаховим обладнанням, набувати практичних навичок в навчальному банку та навчальній бухгалтерії, працювати на єдиному в Україні стендовому полігоні енергетичного обладнання, освоювати професії в виробничих майстернях та на базі навчально-наукового практичного центру університету.  

       Щорічно наші студенти проходять практику на потужних підприємствах міста Миколаєва та області. Кращі з наших студентів мають змогу проходити практику за кордоном в країнах Європи та Сполучених Штатах Америки. Переважна більшість випускників коледжу робить вибір продовжувати навчання в Миколаївському національному аграрному університеті.

        Шановні вступники! Ніхто з вас не пожалкує якщо станете студентами саме нашого коледжу! Запрошую всіх охочих отримати гідну, сучасну освіту Європейського рівня. Наша дружня родина Технолого-економіного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету допоможе вам стати успішними, креативними, впевненими в собі спеціалістами! Чекаємо на вас! 

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.