Красюк Віра Вікторівна

Красюк Віра Вікторівна,
викладач першої категорії

БІОГРАФІЯ

У 1999 році вступила до Миколаївського державного комерційного технікуму і в 2001 році отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію товарознавець-комерсант.
У 2010 році закінчила Київський славістичний університет (Південнослов’янський інститут КСУ) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліст з фінансів.
Досвід роботи:
З 2001 по 2003 рік працювала лаборантом у Миколаївському державному комерційному технікумі.
З 2003 по 2017 працювала викладачем Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу.

З жовтня 2017 року – викладач обліково-економічних дисциплін Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У 2007 році присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії».
У 2014 році присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»
Підвищення кваліфікації пройдено на базі Інституту післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників з 11 лютого 2013 по 25 травня 2013 року. Тема «Контроль навчальних досягнень учнів як складова навчального процесу».

НАГАРОДИ

У 2013 р. брала участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти Миколаївської області, нагороджена дипломом (Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 07.10.2013 №226)
У 2017 р. брала участь у обласному етапі огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області в номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Продавець продовольчих товарів» (з предмета «Товарознавство продовольчих товарів»), нагороджена дипломом (Наказ департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 03.06.2017 №495).

ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ

  • Комерційне товарознавство
  • Технологія галузі
  • Менеджмент
  • Маркетинг
  • Організація виробництва
  • Комунікаційна діяльність
  • Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.