208 “Агроінженерія”

Типова програма навчальної практики

Типова програма виробничої практики

Типовий бланк угоди для :

Зразок титульної сторінки для оформлення звіту із виробничої практики

Зразок титульної сторінки для оформлення звіту із навчальної практики

Ознайомча практика на підприємстві ООО “Техноторг”. Проводив екскурсію заступник директора з сільськогосподарської роботи, він розповів і змістовно розкрив основний напрямок підприємства, охарактеризував основні потужності ринку збуту та шляхи вдосконалення нової техніки.

Ознайомча практика на підприємстві ООО “Полетехніка”. Проводив екскурсію головний менеджер з маркетингу – Зайцев Кирило Олександрович. Під час проведення  екскурсії по підприємству:

  • студенти оглянули техніку, що знаходиться на базі підприємства, ознайомились із технічними характеристиками та перевагами інноваційних технологій, що допомагає працівникам у агросфері заощадити на виробництві сільськогосподарської продукції.
  • студенти мали унікальну можливість побачити високопродуктивний ПРИЧІПНИЙ ОБПРИСКУВАЧ HORSCH Leeb та переглянути цю техніку у дії.
  • під час відвідування сервісного центру, більш детально зупинилися на вимогах та умовах роботи сервісного центру, щоб показати студентам, як важливо на сьогоднішній день мати найвищій рівень знань у обраній спеціальності.
  • студентів ознайомили із структурними підрозділами підприємства та особливостями їх роботи.

Після завершення екскурсії, студенти, що проявили активність під час її проведення та відповіли на імпровізоване опитування Зайцевим К. О., отримали цінні подарунки.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.