204 “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва” (спеціалізація5.09010201 “Виробництво і переробка продукції тваринництва”)

Типова програма практики

Типовий бланк угоди для :

Зразок титульної сторінки для оформлення звіту із виробничої практики

9 жовтня 2017 р. проведено виїзне заняття з навчальної практики здобувачам вищої освіти спеціальності «Виробництво та переробка продукції тваринництва» на базі ПП «Риболовне». Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з організацією переробки транспортування рибної продукції.

Студенти 2-го курсу спеціальності 5.09010201 «Виробництво і переробка продукції тваринництва» проходили ознайомчу практику на підприємстві ТОВ «Алиманіка». Вони ознайомилися з процесом виробництва різноманітних ковбасних виробів. Під час відвідання підприємства СГ ПП «Техмет Юг» студенти мали змогу дізнатися особливості розведення та вирощування свиней м’ясних порід.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.