Сідлецька Людмила Леонідівна

Сідлецька Людмила Леонідівна,
заступник директора з виховної роботи,
викладач гуманітарних і соц.-екон. дисциплін,
вища категорія

БІОГРАФІЯ

Закінчила у 1994 році історичний факультет Миколаївського державного педагогічного інституту, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» та здобула кваліфікацію спеціаліста історії і правознавства

З липня 2010 року працювала в Миколаївському державному аграрному університеті на посаді інженер-програміста кафедри інформатики, а з першого вересня 2010 року – асистент кафедри інформатики.
Досвід роботи:
• у 1995 році вчитель історії Новобузької ЗОШ №1
• 2000 рік – заступник директора Новобузького коледжу Миколаївського державного аграрного університету
• 2001 рік – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобузької райдержадміністрації
• 2005 рік – викладач гуманітарних і соціально-економічних дисциплін Новобузького коледжу Миколаївського державного аграрного університету
• 2006-2009 – голова профспілки працівників Новобузького коледжу МНАУ
• 2008-2016 – заступник директора з виховної роботи Новобузького коледжу МНАУ
• 2016 – заступник директора з виховної роботи Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету, викладач гуманітарних і соціально-економічних дисциплін.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У 2010 році пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Білоцерківського національного аграрного університету за курсом «Впровадження і використання інноваційних педагогічних технологій в системі виховної роботи, як засіб формування духовних цінностей сучасної молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації».

У 2010 році присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

У 2015 році пройшла курси підвищення кваліфікації заступників директорів технікумів і коледжів з виховної роботи на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з курсу
1. Імплементація Закону України «Про вищу освіту» в аграрні навчальні заклади.
2. Виховна робота як пріоритетний напрям діяльності ВНЗ.
3. Про нормативну базу з питань навчальної та виховної роботи, їх реалізація у технікумах та коледжах.
4. Особливості виховання моральної відповідальності молоді.
5. Психологічна безпека особистості.
Виконала роботу на тему: «про форми і методи організації превентивного виховання студентської молоді в сучасних умовах розвитку української спільноти».

У 2016 році пройшла стажування в Миколаївському національному аграрному університеті як викладач гуманітарної і соціально-економічної підготовки.

НАГАРОДИ

Нагороджена грамотою профспілки працівників АПК України за друге місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір серед бюджетних організацій, установ, навчальних закладів (2008 р.)

Нагороджена грамотами голови районної ради і голови райдержадміністрації за активну громадську позицію, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову та формування демократичного суспільства (2008р., 2010р., 2011р., 2013 р.)

Нагороджена грамотою управління, освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у вихованні студентської молоді. (2010р.)

ДИСЦИПЛІНИ, ЯКІ ВИКЛАДАЄ

  • Правознавство
  • Основи правознавства
  • Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.