Студентське самоврядування

Старостат коледжу

Сструктура студентського самоврядування групи

Структура студентського самоврядування ТЕК

Заходи студентської ради

У п’ятницю, 17 квітня студентська колегія Миколаївського НАУ та Технолого-економічного коледжу відвідала морських піхотинців з дружнім візитом і привезла їм подарунки.

Військові, у свою чергу, провели невелику екскурсію за новим місцем проживання та ведення служби піхотинців.

На території військової частини стоять військові автомобілі, які недавно перебували на території АТО разом з бійцями. На одному автомобілі було написано ім’я дівчини. Як пояснив один з командирів, автомобілі називають на честь своїх дружин або коханих, для того, щоб легше було запам’ятовувати позивні.

Студенти Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу  привели в порядок територію військового містечка миколаївських морських піхотинців на півострові Аляуди. Захід відбувся 13 травня за ініціативи студентів університету та коледжу.

Під час заходу понад 30 студентів прибрали територію військового містечка. За підсумками заходу була прибрана територія, посаджені квіти, побілені дерева. Миколаївські військові щиро подякували молодь за їх ініціативність, увагу і підтримку.

25 квітня студенти Миколаївського НАУ та Технолого-економічного коледжу провели суботник (район Намив) під слоганом «Природа – це наше життя». Великою проблемою в нашій країні і в усьому світі є ставлення до природи. Люди вже не помічають навколо себе прекрасного, вони вирубують ліси, осушують болота, вбивають звірів, будують заводи і забруднюють природу. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано велику ділянку на закріплених територіях. Дякуємо всім за працю!

14 травня 2015 року студенти І курсу Технолого-економічного коледжу відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми»

Зліт лідерів АПК

Здобувачі вищої освіти Технолого – економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету взяли участь у ХІХ зльоті  студентських лідерів аграрної освіти. Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання відбувся з 24 по 27 травня. Представники студентства Технолого -економічного коледжу МНАУ виступили зі своїми доповідями на актуальні теми для вищої школи , такі як: «Проблеми мотивації студентів до навчання» , «Сучасні методи навчання» та « Проблеми виховання студентів» , чим гідно представили свій навчальний заклад у стінах Національного університету біоресурсів та природокористування  у місті Києві. Також студентів  Технолого- економічного коледжу було нагороджено почесними грамотами за сумлінне навчання та активну громадську позицію.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.