День здоров’я

24 вересня 2016 року на спортивних майданчиках бази відпочинку «Корвет» у м. Очакові пройшла спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників Миколаївського НАУ, присвячена Дню здоров я. Участь в шести видах   взяли команди всіх факультетів університету, Технолого-економічного коледжу та співробітників АГЧ.

Організацію, загальне керівництво та суддівство у змаганнях взяли на себе викладачі кафедри фізичного виховання МНАУ, а головним суддею став ректор університету проф.. Шебанін В.С. Він урочисто відкрив спартакіаду та проводив нагородження переможців.

За підсумками спартакіади  команда викладачів коледжу посіла І місце з тенісу, І – з шахів, ІІ-ІІІ – з волейболу, а в загальному заліку – ІV місце серед усіх команд, продемонструвавши під час змагань гарну фізичну форму та міцний командний дух.

За загальною згодою організаторів та учасників вирішено у майбутньому такі змагання проводити щорічно.

horovyy-kolektyv-kalyna-02