Back

Основним Законом – Конституцією України (ст. 43) визначено право кожного громадянина на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Життєво важливою проблемою для будь-якого випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка тільки-но закінчила коледж, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними психологічними труднощами.

Проблема випускників у пошуку роботи в тому, що більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців з достатнім досвідом професійної діяльності і не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів. Вони хочуть отримати вже готового працівника, котрий прийде і зразу ж почне виконувати той обсяг роботи котрий йому дадуть, виконувати усі доручення та обов’язки, які на нього покладуть. Ускладнює цю ситуацію, положення на ринку праці, бо кількість вільної робочої сили значна і роботодавець може вибирати. 

Зараз, дуже часто так трапляється, що молодь не може себе гарно представити перед роботодавцем, показати себе з найкращого боку, та зацікавити роботодавця, переконати що саме він має займати обране робоче місце та якнайкраще впорається з поставленими перед ним завданнями.

Для вирішення цих питань рекомендуємо ознайомитися із:

Translate »