Творчі колективи Культурно-мистецького центру «Експромт»

Важливою характеристикою сучасної людини є креативність – здатність до творчості. Життя доводить, що в складних умовах, в умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей і задумів, нових підходів, нових рішень). Творчий потенціал можна розвивати впродовж усього життя людини, але чим раніше розпочати цей процес, тим краще.

Творчість є важливою властивістю особистості, здобувачі вищої освіти ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету»  є учасниками культурно-мистецького центру «Експромт» (Художній керівник – Аліна Миколаївна Борисова-Ярига). Ідеєю культурно-мистецького центру є естетичне виховання, формування у здобувачів фахової передвищої освіти  інтересів до мистецтва, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей і нахилів, організація дозвілля студентської молоді та культурного відпочинку. До структури якого входять 10 гуртків 6 з яких мають звання народний та студій художньої самодіяльності.

Народний студентський хоровий колектив «Калина»

Народна студія естрадного вокалу

Народна театральна студія «М.А.С.К.А.»

Народний театр естради «Агранавти»

Народний ансамбль танцю «Золотий колос»

Народна студія розмовного жанру

Студія образотворчого мистецтва «Чарівна скринька»

Студія гри на музичних інструментах.

Гурток підготовки телеведучих та відеооператорів студентського телебачення «МНАУ-TV»

Федоренко Тетяна Валеріївна

У Коледжі працює культорганізатор, до якого можно звернутися із питанням відвідування гуртків та творчих колективів. Мета роботи Тетяни Валеріївни - естетичне виховання молоді шляхом прищеплення у них любові до хорового, вокального та інструментального мистецтва

Студія «SMM-фахівець»

Спортивні Секції

Спортивні досягнення: «Життя і спорт»

Секція з Волейболу (дівчата, юнаки)

Секція з легкої атлетики

Секція з футзал

Сейкція з баскетболу (дівчата, юнаки)

Сейкція з настілького тенісу (дівчата, юнаки)

Сейкція з шахів

Спортивні новини

Чемпіонат з боксу

Легка атлетика Миколаївщини

2023

ІІ етап обласних онлайн-змагань “Нескорені”.

2023

Всеукраїнський турнір памʼяті заслуженого тренера України О.П.Григорʼєва серед юнаків, юніорів та молоді.

Змагання Чемпіонату України з фехтування на шаблях серед дівчат-кадеток

2023

І етап онлайн-змагань “Нескорені”