Back
фото

Федоренко Тетяна Валеріївна

Культорганізатор

БІОГРАФІЯ

Закінчила у 2014 році Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію викладач музичного мистецтва. У 2013 році стала керівником гуртка хорового колективу Кропивницького професійного Ліцею побутового обслуговування.

З 2018 року працює у Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету на посаді культорганізатора.

Закінчила у 2021 році Миколаївський національний аграрний університет, освітня програма Публічне управління та адміністрування акредитована Міністерство освіти і науки України , здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр галузь знань Публічне управління та адміністрування спеціальність Публічне управління та адміністрування професійна кваліфікація магістр публічного управління та адміністрування. Продовжує навчання в аспірантурі у Миколаївському національному аграрному університеті за спеціальністю 073 «Менеджмент».

НАГОРОДИ

 • Диплом науково-методичного центра вищої та фахової передвищої освіти за участь в онлайн-марафоні «Єднаймо душі словом Кобзаря». Київ, 2023 рік.
 • Грамота за участь в музичному оформленні виставки «Вишуканість у простому» першої обласної культурно-мистецької акції «Надія громади». Миколаїв, 2023 рік.
 • Диплом  за І місце в обласному вокальному конкурсі «Діапазон». Миколаїв, 2023 рік.
 • Диплом Лауреат І премії . Канадсько-український фестиваль. Київ – Торонто, 2023 рік.
 • Диплом Лауреат І ступеня Всеукраїнського 2-турового конкурсу вокалістів і читців, номінація «Естрадний вокал». Миколаїв, 2022 рік.
 • Диплом Лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Яскраві таланти весни», номінація «Естрадний вокал». Дніпропетровськ, 2022 рік.
 • Диплом Лауреат ІІ ступеня Відкритого міського конкурсу героїко-патріотичної пісні і танцю у номінації «Сольне виконання», 2021 рік.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

 • Пройшла підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського науково-практичного семінару «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України». 15.02.2023 р. Сертифікат № ПК-2023/1219.
 • Пройшла підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського семінару-практикуму «Психолого-педагогічний підхід у освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами». 22.02.2023 р. Сертифікат № ПК-2023/2995.
 • Пройшла підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського науково-практичного семінару «Військово-фізична підготовка громадян України в умовах воєнного стану». 08.02.2023р. Сертифікат ПК-ФК-2023/810.
 • Успішно закінчила дистанційний курс «Перша медична допомога». Сертифікат № СЕ 00385682575. 22.08.2022 рік.
 • Пройшла підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського тренінгу «Відповідальне лідерство – крок до успіху» 22 листопада 2022 р. Сертифікат № ПК-508.
 • Долучитися до круглого столу: «Актуальні питання підготовки дисертаційних досліджень в Україні» для здобувачів третього рівня вищої освіти щодо підготовки дисертаційних робіт. 23.12.2022 р.
 • Участь у віртуальній міжнародній літній школі в рамках проекту DAAD «Цифрова Україна: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)». CERTIFICATE OF ATTENDANCE 16.09.2022 рік.
 • Пройшла курс підвищення професійного рівня педагогічних працівників на тему: «Ефективна комунікація та культура мовлення» 18 листопада 2022 р. Сертифікат № ПК-322.
 • Сертифікат учасника LXII міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритетні напрями розвитку науки і техніки». Чернігів, 2021 рік.
 • Пройшла Міжнародне науково-освітнє стажування “Стратегії розумної спеціалізації. Досвід Естонії”.Сертфікат №8 Естонія, 2021 рік.
 • Участь у проєкті Модуль Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0» Сертифікат № 161 Харків 2021.
 • Участь у Щомісячній міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток: сучасні теорії та найкращі практики» на тему : «Розвиток Бобринецької ОТГ, на основі співпраці у рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (Добре)”за фінансової підтримки USAID. Організовано науково-технічною організацією Teadmus OU Таллінн, Естонія Сертифікат№417 30.11.2021 р.
 • Участь в онлайн-семінарі обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи на тему: «Створення ефективної моделі організації виховного процесу в коледжі, з метою формування в здобувачів фахової передвищої освіти ціннісних орієнтирів соціально адаптованої, гармонійно розвиненої особистості»/ Миколаїв, 2020 рік.

УЧАСТЬ У НАУКОВО–ПРАКТИЧНИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ. ПУБЛІКАЦІЇ

 1. Федоренко Т.В. «Основні концепції місцевого економічного розвитку» /Т.В.Федоренко/ Збірник тез доповідей укладено за матеріалами доповідей LХІІ Мiжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Пріоритетні напрями розвитку науки та техніки», (2021, С. 152).
 2. Участь у ІІ міжнародній науково-практичної конференції, збірник Розвиток територіальних громад: правові, економічні та соціальні аспекти. Надруковані тези на тему : «Місцевий розвиток Ольшанської селищної ради». 9 червня 2022, ст. 134
 3. Надрукована стаття на тему: «Міжнародне співробітництво України з ЄС у Сфері туризму»  Соціально-економічний розвиток регіонів: Стратегії, моделі, інновації у Вищій школі менеджменту та адміністрування  ст. 125  м. Ополе (Польща 2021 р.)

Other Members

Translate »