Виїзне практичне заняття студентів ТЕК МНАУ

28 жовтня 2016 року проведене виїзне практичне заняття за темами: «Санітарно-гігієнічні вимоги до кормів і годівлі тварин» доцентом кафедри зоогігієни та ветеринарії А. О. Бондар з дисципліни «Гігієна тварин з основами ветеринарії» та «Технологія штучного осіменіння великої рогатої худоби» викладачем ТЕК Поручник М. М. з дисципліни «Технологія відтворення сільськогосподарських тварин» в умовах ТОВ племзаводу ім. Шмідта Очаківського району Миколаївської області для студентів Т 3/1 Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

На виїзному практичному занятті студенти ознайомилися з системою та способами утримання великої рогатої худоби в господарстві. За темою заняття викладачем представлено студентам гігієнічне значення нормованої та повноцінної годівлі великої рогатої худоби, профілактики захворювань тварин: пов’язаних з неповноцінністю кормів, викликаних вмістом у кормах механічних та хімічних домішок. Головний зоотехнік тваринницького підприємства Хаюк Петро Леонідович подав заходи профілактики отруєнь тварин кормами: що містять токсичні та отруйні речовини, ураженими грибами й бактеріями, шкідниками для корів та молодняку великої рогатої худоби молочно-товарної ферми. Ветеринарний лікар Шестерін Микола Харлампович розповів студентам Т 3/1 як відбувається в господарстві санітарно-гігієнічний контроль за заготівлею, зберіганням та якістю кормів для годівлі великої рогатої худоби, а також яким методом штучно запліднюють тварин.

horovyy-kolektyv-kalyna-02