3 лютого 2017 року відбулася нарада, в якій взяли участь ректор Миколаївського національного аграрного університету професор Шебанін В’ячеслав Сергійович, заступник директора департаменту – начальника управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Удовиченко Олена Олександрівна, заступник директора комунального закладу «Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської області  Комісарова Людмила Олексіївна, директор Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Рибачук Володимир Петрович та педагогічний колектив коледжу.

На нараді Удовиченко О.О. ознайомила присутніх з висновком атестаційної експертизи та з наказом «Про затвердження рішення за підсумками атестації Миколаївського національного аграрного університету для Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ за рівнем загальноосвітньої освіти».

horovyy-kolektyv-kalyna-02