Зліт лідерів АПК

Здобувачі вищої освіти Технолого – економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету взяли участь у ХІХ зльоті  студентських лідерів аграрної освіти. Зліт іменних стипен6діатів та відмінників навчання відбувся з 24 по 27 травня. Представники студентства Технолого -економічного коледжу МНАУ виступили зі своїми доповідями на актуальні теми для вищої школи , такі як: «Проблеми мотивації студентів до навчання» , «Сучасні методи навчання» та « Проблеми виховання студентів» , чим гідно представили свій навчальний заклад у стінах Національного університету біоресурсів та природокористування  у місті Києві. Також студентів  Технолого- економічного коледжу було нагороджено почесними грамотами за сумлінне навчання та активну громадську позицію.