Даруй тепло сердець тим, хто цього потребує

Підтримуючи добру традицію, студентська молодь Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету з радістю та ентузіазмом долучилася до благодійної акції «Даруй тепло сердець тим, хто цього потребує». Цього дня активна молодь запрошувала всіх бажаючих купувати власноруч приготовані випічку, цукерки, тістечка тощо. Студенти коледжу проявили неабиякий творчий підхід під час приготування найсмачніших кулінарних виробів.
Усі зібрані кошти будуть направлені на єдину благородну справу – допомогу потребуючим.
Після успішно проведеного благодійного ярмарку, на якому було зібрано значну суму, учасники творчих колективів взяли участь в концертній програмі до Дня Святого Валентина. Глядачів полонили чарівні голоси талановитих студентів, вражаючі танцювальні номери, влучні жарти.