Другий Всеукраїнський конкурс патріотичної поезії ім. В.І. Козлова

2-го березня студентська молодь ТЕК МНАУ взяла участь у Другому Всеукраїнському конкурсі патріотичної поезії ім. В.І. Козлова – поета, екс-начальника обласного управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, ветерана журналістики і ще беззмінного заступника голови Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України в останні два десятиліття. Перше місце в конкурсі здобула Грезент Валентина студентка спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”, друге місце – Шарата Марія студентка спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Дипломом конкурсу в номінації за “Втілення яскравого образу” відзначені народна студія розмовного жанру Миколаївського національного аграрного університету учасниками, якої є здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ: Конікова Аліна, Ходченко Карина, Шарата Марія, Грезент Валентина, Дядя Наталія, Дяченко Карина, Формуз Анжела, Кононова Анастасія, Головенко Олена.