Відзначення 204-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

07 березня 2018 року студенти ТЕК МНАУ взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 204-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.

Тарас Шевченко (1814-1861) – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Життя і творчість митця були присвячені українському народу.

Ім’я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста.

Одним з найвідоміших творів Великого Кобзаря є «Заповіт». Поезія є своєрідним гімном визвольної боротьби українського народу, вона переведена приблизно на 150 мов світу.

Студенти ТЕК МНАУ в знак пам’яті і поваги Кобзареві поклали квіти до пам’ятника.