“І голос твій, і пензель твій, і слово…”

15 березня у Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відбулася конкурсна програма “І голос твій, і пензель твій, і слово…” , присвячена 204-річниці від дня народження – Т.Г. Шевченка. Студентська молодь декламувала вірші Кобзаря,не лише українською, а й  англійською, арабською і німецькою мовами,  вкладаючи у свої виступи всю душу.

Серед здобувачів вищої освіти Технолого-екномічного коледжу місця розподілено наступним чином:

І – Анастасія Кононова, здобувач вищої освіти групи Т 1/1;

ІІ – Карина Дяченко, здобувач вищої освіти групи Б 1/1, та Ельвіра Джаббарова здобувач вищої освіти групи Р 1/1;

ІІІ – Валентина Грезент, здобувач вищої освіти групи Ф 2/1, та Ілкін Гасанов, здобувач вищої освіти групи А 1/1.

Захід видався надзвичайно яскравим, сповненим любов’ю до українського слова та повагою до славетної постаті Тараса Григоровича Шевченка.