“І голос твій, і пензель твій, і слово…”

15 березня у Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відбулися читання Шевченкової поезії “І голос твій, і пензель твій, і слово…” Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати Шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення.

Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка українською, англійською, арабською, німецькою мовами у виконанні здобувачів вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ: Агафонова Андрія, Василенко Катерини, Гасанова Ілкіна, Головенко Олени, Грезент Валентини, Джаббарової Ельвіри, Дяді Наталії, Дяченко Карини, Кононової Анастасії, Легети Дарини, Ценько Марії, Яновської Катерини.

За підсумками оцінювання виступів, визначено переможців Шевченківських читань:

І – Анастасія Кононова, здобувач вищої освіти групи Т 1/1

ІІ – Карина Дяченко, здобувач вищої освіти групи Б 1/1, та Ельвіра Джаббарова здобувач вищої освіти групи Р 1/1

ІІІ – Валентина Грезент, здобувач вищої освіти групи Ф 2/1, та Ілкін Гасанов, здобувач вищої освіти групи А 1/1

Захід видався надзвичайно яскравим, сповненим любов’ю до українського слова та повагою до славетної постаті Тараса Григоровича Шевченка.

Тож слово Поета-Пророка живе в наших серцях!