27.03.2018 року була проведено «Студентська науково-практична конференція» серед здобувачів вищої освіти груп Т 4/1 та Т 3/1 спеціальності 5.09010201 «Виробництво і переробка продукції тваринництва». Здобувачами вищої освіти підготовлено доповіді і презентації на теми:

1. У. В. Мамчур «Технологічна схема виробництва сметани в умовах ПРАТ «Миколаївмолпром;
  2. К. Л. Книжник «Відтворення стада великої рогатої худоби в умовах підприємства ТОВ «Колос»;
  3. В. Л. Краснощек «Характеристика ПП «Риболовне підприємство Вирішальний» в Миколаївській області»;
  4. Т. С. Падурару «Технологічна лінія виробництва моркви»;
  5. Ю. І. Снитко «Сучасні технології вирощування і переробки винограду;
  6. В. О. Посухін «Технологічна схема вирощування білокачанної капусти».

Дякуємо здобувачам вищої освіти за гарну підготовку до конференції.

Відповідальний за проведення викладач технологічних дисциплін Поручник М.М. На конференції був присутній голова циклової комісії технологічних дисциплін Ю.Ф. Дехтяр.

[nggallery id =67]