Боротьба за титул «Superгрупа–2018» в Технолого-економічному коледжі

24 квітня в Технолого-економічному коледжі царила святкова атмосфера, сповнена студентських талантів, посмішок, сміху.

Цього дня в коледжі відбувся загальноуніверситетський конкурс «Superгрупа–2018». Брати участь у даному заході виявило бажання 7 академічних груп ТЕК МНАУ, а саме: група Т1/1, Р 1/1, Б 1/1, МЕ 1/1, А 1/1, ФП 1/1, Т 2.

Змагання проводилося у чотири етапи: візитка «Ми найкращі у всьому», імпровізаційний конкурс старост, конкурс талантів, фото-конкурс «Казуси студентського життя, які відкрили багатогранність та талановитість наших здобувачів вищої освіти.

Окрім груп-учасниць до уваги глядачів представляли свої таланти  команда КВК «Стипендія» ТЕК МНАУ, Бойко Анастасія та Агафонов Андрій.

За підсумками оцінювання журі, всіх учасників було нагороджено грамотою та солодким подарунком у певній номінації, зокрема найперспективніша, найзгуртованіша, найрозумніша, найяскравіша, найкреативніша, найоригінальніша групи.

Кращою групою 2018 року ТЕК МНАУ обрано групу Б 1/1 – староста Дяченко Карина та куратор – Марковська Тетяна Сергіївна.