Виїзне практичне заняття з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» в умовах Миколаївської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини

Здобувачі вищої освіти групи Т 4/1 Технолого-економічного коледжу на чолі з викладачем Поручник М. М. провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» в умовах Миколаївської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Студенти відвідали: відділ з відбору, реєстрації зразків продукції та оформлення документів; хіміко-токсикологічний відділ; радіологічний відділ; відділ ветеринарно-санітарної експертиз; бактеріологічний відділ; відділ діагностики хвороб риб; епізоотологічний відділ; патоморфологічний відділ; серологічний відділ; лейкозний відділ; вірусологічний відділ; паразитологічний відділ.

Дякуємо співробітників і керівництво лабораторії за співпрацю з ТЕК Миколаївського НАУ!