Останній дзвоник для випускного 11 класу Дорошівської ЗОШ

25 травня 2018 р. в Дорошівській ЗОШ Вознесенського району для учнів відбулося свято Останнього дзвоника.
З вітальним словом перед школярами, батьками Дорошівської ЗОШ від ректорату Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу виступила Поручник Марія Миколаївна. Вирушаючи у самостійне доросле життя прозвучали викладачем побажання випускникам школи про щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками цей шлях. Від імені ректора університету Шебаніна В’ячеслава Сергійовича вручено листівку-подяку директорові школи Кузнєцовій Любові Василівні та грамоту учню 11 класу Коськовецькому Віктору Олександровичу за участь в I та II турах Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти університету.
Дякуємо дирекції школи за запрощення!