Свято вручення дипломів ТЕК МНАУ

27 червня у Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів спеціальностей «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Комерційна діяльність», «Виробництво та переробка продукції рослинництва», «Виробництво та переробка продукції тваринництва», «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».
Проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та підвищення кваліфікації, доктор педагогічних наук, доцент Наталія Григорівна Шарата вручила 145 молодим фахівцям дипломи, серед яких 14 – з відзнакою (Григорьєв М., Савчук О., Морикін С., Сиволап В., Бондар І., Костерчук К., Лісова А., Таран М., Агеєнко Ю., Ананевич Н., Осерська А., Бойко А., Плаксин Х., Королькова А.).
Адміністрація коледжу, куратори груп та батьки щиро привітали випускників, побажали їм натхнення та наснаги у майбутніх досягненнях.