Кращий куратор навчальної групи 2018 року

25 жовтня на базі Миколаївського національного аграрного університету в Технолого-економічному коледжі відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу серед аграрних закладів вищої освіти «Кращий куратор навчальної групи 2018 року». Участь у конкурсі взяли найкращі представники аграрних закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей. Учасники демонстрували свою професійну майстерність у трьох етапах конкурсу: візитка, захист проекту роботи куратора «Поділюсь я досвідом своїм», представлення свого творчого потенціалу «Світ моїх захоплень».

Відкрили захід та побажали всім учасникам успіху і перемоги проректор із науково-педагогічної і виховної роботи та підвищення кваліфікації Наталія Шарата та директор Технолого-економічного коледжу Володимир Рибачук.
За підсумками виступів конкурсантів компетентне журі визначило переможців:

ІІІ місце – викладач, спеціаліст І кваліфікаційної категорії Бобринецького коледжу імені В. Порика Білоцерківського НАУ Тетяна Бондаревська;

ІІІ місце –  викладач, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії Новобузького коледжу Миколаївського НАУ Олена Васильєва;

ІІ місце – викладач, спеціаліст І кваліфікаційної категорії Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС Петро Сидоркевич;

ІІ місце – викладач, спеціаліст І кваліфікаційної категорії Вознесенського коледжу Миколаївського НАУ Діана Цицик;

І місце – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Технолого-економічного коледжу МНАУ Інна Гордієць.

Вітаємо переможців та всіх учасників заходу! Бажаємо, щоб благородна праця освітянина була належно поцінована!