Екскурсія учнів Миколаївської ЗОШ №37

16 листопада 2018 року Миколаївський національний аграрний університет, на базі якого працює Технолого-економічний коледж МНАУ, з дружнім візитом відвідали учні Миколаївської ЗОШ №37.

Під час екскурсії учні відвідали лекційні аудиторії, спортивну залу та музей.

З учнями поспілкувався директор Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Рибачук В.П., заступник директора з виховної роботи Сідлецька Л.Л. та завідуюча технічним відділенням Бєлова С.А., які ознайомили абітурієнтів з правилами вступу до  Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ та надали інформацію про можливості та переваги навчання на підготовчих курсах Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ.

Учні відвідали факультет менеджменту та обліково-фінансовий факультет, посмакували страви власного виробництва їдальні Миколаївського національного аграрного університету.

Дякуємо директору Миколаївської ЗОШ №37 Кінаш
Аллі Аркадіївні за плідну співпрацю з Миколаївським національним аграрним університетом та Технолого-економічним коледжем Миколаївського НАУ.