Заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018 року»

20-21 листопада 2018 року ДУ НМЦ «Агроосвіта» провели конкурс професійної майстерності кураторів «Кращий куратор навчальної групи 2018 року». Заключний етап Всеукраїнського конкурсу проходив на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу. Технолого-економічний коледж Миколаївського НАУ представляла Гордієць Інна Аліківна. Для якої захід став справжнім феєрверком креативу і творчості, яскравих емоцій та позитиву, знайомства з групою В-23 Немішаєвського агротехнічного коледжу.

І як результат кропіткої роботи – третє місце та диплом в номінації «Куратор – лідер». Дякуємо організаторів цього конкурсу ДУ НМЦ «Агроосвіта» та «Немішаєвський агротехнічний коледж» за теплий прийом, гостинність та підтримку.