Екскурсія для учнів Миколаївської ЗОШ №64

23 листопада 2018 року Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету з дружнім візитом відвідали учні Миколаївської ЗОШ №64.

Під час екскурсії учні відвідали навчальні аудиторії, прес-центр, музей університету, скуштували випічку у студентській їдальні.

З учнями поспілкувалися заступник директора з навчальної роботи Мандрик Л.П., викладач української мови Гордієць І.А., викладач комерційного товарознавства Красюк В.В. Абітурієнти ознайомилися з правилами вступу, особливостями навчання у  Технолого-економічному коледжі МНАУ отримали інформацію щодо відвідування підготовчих курсів.

Дякуємо директорові Миколаївської ЗОШ №64 Павлюк Антоніні Михайлівні за допомогу в організації екскурсії.