Захист курсових проектів у спеціальності 5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі»

10 грудня 2018 р. відбувся захист курсових проектів у спеціальності 5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», група М 4/1 з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування». Керівник – Циганов Олександр Миколайович. Студенти старанно віднеслись до поставленої задачі: були представлено розрахункові схеми, характеристики необхідних параметрів та пояснювальні записки до курсових проектів виконаної роботи. Показано достатній та високий рівень підготовки. За результатами захисту проектів всі студенти отримали позитивні оцінки.