«Софіївські зорі»

27 березня 2019 року у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся Обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі», метою якого є активізація і популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва в аграрних закладах вищої освіти, формування в учасників високої культури, підвищення рівня виховної роботи, художньо-естетичних смаків потреби змістовного проведення дозвілля.

Свої номери представили студентські творчі колективи Миколаївського національного аграрного університету, Технолого-економічного, Мигійського, Новобузького та Вознесенського коледжів МНАУ. Учасники гідно представили свої навчальні заклади та порадували глядачів своїми виступами у жанрах вокалу, декламування віршів, театрального мистецтва, хореографії, гри на музичних інструментах. Усі учасники фестивалю продемонстрували високий рівень майстерності, неабиякий талант, яскраві посмішки та рішуче прагнення до перемоги. За підсумками оцінювання вельмишановного журі, всіх учасників фестивалю «Софіївські зорі» було нагороджено почесними грамотами, а також було визначено переможців у кожній номінації.

І місце у номінації «Розмовний жанр» посіла учасниця народної студії розмовного жанру Шарата Марія.

І місце у номінації «Естрадний вокал» посіла  Крістіна Коломиєць.

І місце посів народний хоровий колектив  «Калина» .

І місце посіли учасники народної студії розмовного жанру .