«Superгрупа – 2019»

9 квітня 2019 року  у Технолого –економічному коледжі МНАУ відбувся конкурс «Superгрупа – 2019», який щорічно проводиться з метою підвищення творчої активності здобувачів вищої освіти, стимулювання культурно-масової, громадської роботи, органів студентського самоврядування.

Усі академічні групи І курсу представили себе у трьох номінаціях: візитка «Ми – найкращі в усьому», портфоліо «Чому я найкращий староста», презентація «Таланти нашої групи».

За рішенням журі конкурсу «Superгрупа – 2019» перемогу здобула академічна група Т 1/1 (куратор групи Ліхолєтова Юлія Миколаївна, староста групи Шкваренко Олена ). Усі групи були нагороджені грамотами та солодкими подарунками .

Гарний настрій усім присутнім дарували тріо Технолого-економічного коледжу в складі культорганізатора  Федоренко Т.В., здобувачів вищої освіти Головенко Олени та Гурської Олександри, учасники народної студії естрадного вокалу Шишлов Ілля,  Бойко Анастасія, Коломиєць Крістіна.