Профорієнтаційний квест

Для ознайомлення школярів з алгоритмом вибору професії та розширення їх знань про світ професій Миколаївський міський центр зайнятості розпочав проведення профорієнтаційного квесту «В пошуках професії».

Школярі шкіл Заводського району мандрували різноманітним світом професій, які презентували навчальні заклади Миколаєва, виконували різні завдання, вражали своєю логікою, винахідливістю та креативністю.

Цей захід допоміг школярам відчути власну відповідальність перед вибором професії і усвідомити, що кожен з них у майбутньому має обрати для себе справу, яка буде приносити задоволення.

А здобувачі вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ, які презентували коледж переконалися в тому, що зробили правильний вибір, обравши найкращий навчальний заклад, який готує спеціалістів, затребуваних на ринку праці.