День знань і посвята у здобувачі вищої освіти

2 вересня у Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету з нагоди Дня знань відбулася урочиста посвята першокурсників у здобувачі вищої освіти. Із вітальним словом до першокурсників звернувся ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін. Директор Технолого-економічного коледжу Володимир Рибачук вручив здобувачам вищої освіти ТЕК МНАУ студентський квиток .  З напутніми словами до першокурсників звернулася і студентський президент МНАУ Альона Волошиновська.

Для  здобувачів вищої освіти першого курсу ТЕК МНАУ було проведено першу лекцію на тему «Я – громадянин України – європейської країни», під час якої  члени ради студентського самоврядування коледжу вручили урочисту присягу старостам груп перших курсів.