«Нумо, хлопці»

16 жовтня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисника України. У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд факультетів І курсу університету та команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.

В естафетах та індивідуальних видах змагань місця  розподілилися таким чином:

І місце – Обліково-фінансовий факультет;

ІІ місце – Технолого-економічний коледж;

ІІІ місце – Факультет менеджменту.

В індивідуальних видах переможцями стали:

– жонглювання футбольним м’ячем – Крецу Михайло (ТЕК МНАУ, група Р1/1);

– кидки баскетбольного м’яча – Нагай Єгор (ТЕК МНАУ, група А1/1);

Команду коледжу представляли здобувачі вищої освіти груп Аі 1/1, Р1/1, Т1/1 Гречуха Данило, Круподер Олег, Блажієвський Олександр, Туркін Нікіта, Мельніков Юрій, Голубов Нікіта, Ротарєв Олександр, Харченко Денис, Крисько Роман, Насінник Богдан, Стеценко Станіслав, Лінчевський Данило, Філоненко Олександр, Нинич Віталій, Мінєєв Максим, Лушпай Ілля, Кондратьєв Василь, Бурденюк Дмитро, Шимко Кирило.

Усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками, переможці – грамотами, а команда переможець – перехідним кубком!

Дякуємо викладачам фізичної культури Коржевському Михайлу Юрійовичу та Рябову Євгенію Івановичу за якісну підготовку наших хлопців.

Щиро вітаємо та пишаємось нашими студентами – першокурсниками і бажаємо їм нових перемог!

[nggallery id=138 ]