Подорож на «Нібулон»

Викладачами Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Чорномиз І.С,  Красюк В.В. 15 жовтня 2019 р. було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Фінанси підприємств» для студентів и 4-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» на підприємстві ТОВ СП «Нібулон».

Працівники відділу з підбору персоналу познайомили студентів з основними напрямами діяльності «НІБУЛОНа».

Студенти мали можливість оглянути  перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур, відвідати пункт реєстрації транспорту,  де побачили процес доставки зерна на підприємство, а також як відбираються зразки для визначення якості продукції, побачити комп’ютеризований ваговий комплекс з електронними вагами, тензометричним обладнанням та операторською, пройтись реконструйованим вантажним причалом та оглянути новий інженерний корпус перевантажувального терміналу.

Адміністрація коледжу дякує керівництву компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», за організацію та проведення практичного заняття.