Подорож на планету AGRO – PRO

24 жовтня 2019 року Миколаївським міським центром зайнятості спільно з ТЕК МНАУ був організований і проведений профорієнтаційний захід „АGRO- PRO“ для учнів 9-х класів Миколаївської ЗОШ № 34. Учні відвідали підприємства аграрної сфери м. Миколаєва та Миколаївської області: групу компанії Техноторг (ТОВ „Техноторг – Дон“ , ТОВ „Техноторг-Агро“ ) , ТОВ „ СП Південна Аграрно -Експортна Компанія“, ТОВ „Баловнянська виробнича база“. Мета заходу: акцентувати увагу майбутніх абітурієнтів щодо перспективності професій аграрного сектору України, показати учням вимоги до спеціальностей аграрної галузі та навчити планувати подальшу освіту і кар’єру.

Після екскурсії відбулася презентація ТЕК МНАУ та знайомство з матеріальною базою університету.

ТЕК МНАУ дякує Миколаївському міському центру зайнятості за плідну співпрацю.