Урочистості з нагоди Міжнародного дня студента

Із нагоди Міжнародного дня студента у Миколаївському національному аграрному університеті 19 листопада відбувся святковий концерт.

До присутніх у святковій залі з вітальним словом звернувся ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Сергійович Шебанін. Він побажав студентській молоді плідного навчання, життєвої енергії, перспектив професійного становлення й особистісного росту.

Традиційно, університетська родина відзначила своїх цьогорічних найкращих представників «Золотого колосу університету»,  з-поміж яких:

у номінації «Кращий громадський діяч 2019 року»

• Керусенко Дмитро – здобувач вищої освіти групи Е 3/1 Технолого-економічного коледжу;

у номінації «Краща академічна група 2019 року»

• академічна група Б 3/1 Технолого-економічного коледжу, староста групи Дяченко Карина, куратор Марковська Тетяна Сергіївна;

у номінації «Відмінники 2019 року»

• Пятачук Андрій – здобувач вищої освіти групи П 3/1  Технолого-економічного коледжу;

у номінації «Кращі науковці 2019 року»

• Кальчев Сергій – здобувач вищої освіти групи П 2/1 Технолого-економічного коледжу;

у номінації «Спортивна гордість університету 2019 року»

• Лук’ян Богдан – здобувач вищої освіти групи П 3/1 Технолого-економічного коледжу.

Переможцем у номінації «Кращий творчий колектив університету 2019 року» визнано народну студію розмовного жанру, художній керівник – Аліна Миколаївна Борисова-Ярига.

Переможцем у номінації «Золотий голос університету 2019 року» став Ілля Шишлов – здобувач вищої освіти інженерно-енергетичного факультету, випускник Технолого-економічного коледжу МНАУ. Вітаємо студентську молодь Миколаївського національного аграрного університету та всієї України із Міжнародним днем студента!