Свято вручення дипломів в ТЕК МНАУ

14.02.2020 у Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ відбулося свято вручення дипломів. Цьогоріч дипломованими молодшими спеціалістами стали випускники спеціальності «Менеджмент».
Із напутніми словами звернувся до випускників директор коледжу Рибачук Володимир Петрович, який зазначив, що коледж пишається своїми студентами, їхніми здобутками та досягненнями.
Щирі слова вітань випускникам звучали від проректора з науково-педагогічної, виховної роботи та підвищення кваліфікації , доктора педагогічних наук, доцента Наталії Григорівни Шарати, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри економічної кібернетики й математичного моделювання Тищенко Світлани Іванівни.
Зі словами вдячності від батьків людям, які дали дітям путівку у нове доросле життя, виступила Мелашенко Марія Сергіївна.
Випускники теж не шкодували добрих слів, дякували викладачам за знання, досвід і турботу, якою вони були оточені упродовж 3,5 років навчання.
Творчі студенти факультету «Менеджмент» Дар’я Біла та факультету «Агротехнології» МНАУ Якубчук Ігор привітали випускників пісенними дарунками.
Щасливої вам долі, шановні випускники! Зичимо творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх починаннях, здійснення всіх ваших мрій і життєвих планів.