І етап розіграшу XV Кубка ректора МНАУ серед команд КВК університету

27 лютого в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся І етап розіграшу XV Кубка ректора МНАУ серед команд КВК університету. Участь у розіграші взяли команди:

«Агроняшки» – факультет агротехнологій;

«Діти понеділка» – факультет ТВППТСБ;

«Офф лайн» – обліково-фінансовий факультет;

«Пансіонат енергетиків» – інженерно-енергетичний факультет;

«Без назви» – факультет менеджменту;

«Стипендія» – Технолого-економічний коледж МНАУ.

Кожна команда максимально розкрила свій гумористичний потенціал у грі, виступаючи за загальною темою «Науково-гумористична революція».

За підсумками оцінювання журі команда «Стипендія» посіла ІІ місце, що надає право брати участь у розіграші Кубка ректора МНАУ.

Команду «Стипендія» Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ представляли Свінтак О.(гр. Е 3/1), Кравець В.(гр. Е 3/1), Синельникова   В.(гр. Б 3/1), Томашевський В.(гр.Р2/1), Туркін Н.(гр. Аі1/1), Дяченко А.(гр.Б1/1)

Вітаємо учасників команди,  бажаємо успіхів у наступних етапах змагань на шляху до омріяного Кубка ректора!