«Нумо, дівчата»

3 березня 2020 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, дівчата», присвячені Міжнародному жіночому дню. У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд факультетів І курсу університету та команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.

Команду коледжу представляли здобувачі вищої освіти Ткаченко Яна – МЕ1/1,

Лоштина Анастасія – МЕ1/1, Орлова Аліна – Б1/1, Бондарь Олена – Б1/1, Романишина Аліна – Б1/1, Фікс Аліна – Б1/1, Стільник Юлія – Б1/1, Расковалова Віолета – ФП1/1, Храмова Любов – ФП1/1, Загинайченко Вікторія – ФП1/1, Маєва Єлизавета – ФП1/1.

Свою майстерність представляла зразкова хореографічна студія «Пірует» в складі: Діденко Рената – М 2/1, Воронцова Даніела – МЕ 1/1 та кандидат в майстри спорту з акробатики студент ІІ курсу Бурий Дмитро.

Усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками, переможці – грамотами, а команда переможець – перехідним кубком!