Методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області

22 жовтня відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету Рибачук В.П. та ознайомив з матеріально-технічною базою університету, здобутками викладацького та студентського колективу коледжу.
Заступник директора з виховної роботи Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету Сідлецька Л.Л. презентувала ефективну модель організації виховного процесу в коледжі. Доповідачі семінару Гордієць І.А. ділилася досвідом роботи куратора навчальної групи. Ліхолєтова Ю.М. представила результат гурткової роботи з екологічного виховання.