Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи

29.10.2020 р. заступник з навчальної роботи Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Ліна Мандрик головувала на засіданні  обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи  коледжів Миколаївської області в режимі онлайн.

Директор  Миколаївського муніципального академічного коледжу  Людмила Булатова презентувала свій начальний заклад та поділилась досвідом організації освітнього процесу в умовах пандемії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Таранова виступила з доповіддю «Дистанційна форма організації освітнього процесу», в якій  охарактеризувала можливості програмних додатків Zoom, Google Meet, Google Classroom. Під час виступу кожен учасник мав змогу попрацювати на інтерактивній дошці Jamboard.

Дякую колегам за плідну співпрацю.