18 лютого 2021 року Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету з дружнім візитом відвідали учні Миколаївської гімназії №49.

Під час екскурсії учні відвідали навчальні аудиторії, пресцентр, музей університету, актову залу, спортивну залу, скуштували випічку у студентській їдальні.
З учнями поспілкувалися заступник директора з навчальної роботи Мандрик Л.П., заступник директора з виховної роботи Сідлецька Л.Л., завідувач технічного відділення ТЕК МНАУ Бєлова С.А. Вступники ознайомилися з правилами вступу, особливостями навчання у Технолого-економічному коледжі МНАУ, отримали інформацію щодо відвідування підготовчих курсів.
Дякуємо директорові Миколаївської гімназії №49 Славинській Людмилі Михайлівні, заступнику директора з виховної роботи гімназії Дікаревій Світлані Савеліївні за допомогу в організації екскурсії.