23 лютого 2021 року на запрошення завідувачки навчально-методичного кабінету Бернацької Г.С. Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету з дружнім візитом відвідали учні 9-Б класу Миколаївської ЗОШ № 35.

На початку екскурсії учні відвідали корпус факультету менеджменту, де скуштували випічку у студентській їдальні. У головному корпусі наших гостей зустріла заступник директора з виховної роботи Сідлецька Л.Л., яка показала їм навчальні аудиторії, музей університету, актову залу, спортивну залу.
З учнями поспілкувалася заступник директора з навчальної роботи Мандрик Л.П. Вступники ознайомилися з правилами вступу, особливостями навчання у Технолого-економічному коледжі МНАУ, отримали інформацію щодо відвідування підготовчих курсів.
Дякуємо заступнику директора з виховної роботи Миколаївської ЗОШ №35 Правді Людмилі Володимирівні та класному керівникові Кос’яненко Вікторії Володимирівні за допомогу в організації екскурсії.