З метою проведення профорієнтаційної роботи 25 лютого 2021 р. відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM з учнями 9-го класу Очаківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області.

З метою проведення профорієнтаційної роботи 25 лютого 2021 р. відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM Рибачука Володимира Петровича, кандидата економічних наук, директора Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ, заступника директора з навчальної роботи Мандрик Ліни Петрівни та заступника директора з виховної роботи Сідлецької Людмили Леонідівни з учнями 9-го класу Очаківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 2 імені П.П.Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області. Майбутні вступники були поінформовані про умови вступної компанії 2021 року, про спеціальності, професії та переваги навчання у Технолого-економічному коледжі. До уваги учнів були представлені відеоматеріали про навчальну, культурно-масову, спортивну діяльність студентів ТЕК МНАУ. У режимі онлайн-спілкування обговорено питання, які цікавили учнів.
Дякуємо керівництву школи за організацію зустрічі.